شرایط گارانتی محصولات پارندسیستم

 

محصولات پرکسیس دارای گارانتی 555 روزه پارندسیستم می باشد و شرایط پذیرش محصولات برای تعمیر به شرح زیر است:

  •  عدم وجود آثار ضربه، ضایعه فیزیکی و سوختگی قابل مشاهده در کالا
  •  عدم اتمام تاریخ گارانتی
  •  موجود بودن کارت گارانتی و عدم دستخوردگی اعداد و حروف نوشته شده در قسمت سریال و پین
  •  عدم وجود آثار دستکاری بر روی محصول

لطفا فاکتور مربوط به خرید دستگاه خود را (شامل شماره سریال دستگاه، تاریخ خرید و مهر فروشگاه) تا پایان مدت گارانتی نگهداری نمایید تا در صورت نیاز به مرکز خدمات پس از فروش ارایه نمایید.

گارانتی پارندسیستم در مورد اطلاعات ذخیره شده در محصول مسئولیتی ندارد و توصیه میگردد قبل از مراجعه از اطلاعات خود پشتیبان گیری نمایید.

مسئولیت و کلیه هزینه های مربوط به ارسال کالا به مرکز گارانتی و خدمات و برگشت آن به عهده مشتری می باشد.

ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی نمی شود.

انتقال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتی به مرکز خدمات و برگشت آن برعهده خریدار است و دستگاه باید در کارتن و بسته بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی گردد.

محصول خود را در داخل جعبه و پوشش محافظ(ایربگ) قرار دهید تا هنگام ارسال به تعمیرگاه دچار صدماتی همچون شکستگی نشود، صدمات ناشی از حمل نقل بر عهده مشتری خواهد بود.

در هنگام مراجعه به تعمیرگاه قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود. در این قبض علاوه بر نام مشتری، آدرس و شماره تماس، قسمتی با عنوان اظهارت مشتری وجود دارد که به مشتریان گرامی این امکان را می دهد تا عیوب دستگاه خود را شرح دهند، قسمت بعد بخش توضیحات است که توسط کارشناسان فنی تکمیل خواهد شد. دارنده ی این قبض صاحب دستگاه محسوب می گردد و باید در مراجعات بعدی و هنگام تحویل دستگاه آن را همراه داشته باشد.

پس از طی مراحل عیب یابی و انجام بررسی های لازم، نکات ضروری در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.

درصورت موافقت مشتری با شرایط و هزینه های گفته شده مراحل تعمیر اغاز خواهد شد.

کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد.

در صورت مشاهده نقص فنی دیگری که توسط مشتری عنوان نشده باشد، مراتب به اطلاع مشتری خواهد رسید و در صورت موافق وی با شرایط و هزینه ها مراحل تعمیر اجرا خواهد شد در غیر این صورت تعمیرکار هیچ مسئولیتی در قبال آن عیوب ندارد.

پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز دستگاه را در حضور مشتری تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند . لذا از مشتریان گران قدر خواهشمندیم در هنگام تحویل، حتما دستگاه را چک کنند، ضمن اینکه محصول تعمیرشده 7 روز مهلت تست دارد.

کارشناسان تعمیرگاه تمامی مراتب لازم را به اطلاع مشتریان خواهند رساند، لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .

بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان با مشتریان گرامی تماس گرفته ، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.

در صورت عدم مراجعه مشتری برای دریافت محصول تعمیر شده، محصول به مدت 1 ماه به صورت امانت در مغازه نگه داری شده و در طی این مدت مجددا با مشتری تماس گرفته خواهد شد در صورت اتمام مدت 1 ماه مسئولیتی متوجه تعمیرگاه و شرکت پارند سیستم نخواهد بود.

شرایط تعویض کالا

در صورت تشخیص و تصمیم به تعویض کالا تهیه و جایگزینی محصول ممکن است زمان بر باشد و ممکن است بعلت اتمام تولید آن محصول نیاز به جایگزینی با مدل جدیدتر یا مشابه باشد که در اینصورت طبق توافق با مشتری عمل خواهد شد و ما به التفاوت پرداخت یا دریافت خواهد گردید.

 

دیدگاه کاربران

کاربر گرامی، دیدگاه شما درج و پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.