شرکت فنی مهندسی پارندسیستم ایرانیان با هدف مشاوره، طراحی واجرای پروژه های حفاظتی و نظارت تصویری پیشرفته در سال 1392 تاسیس گردید. مجموعه پارندسیستم در این سالها همواره خود را ملزم به ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت ومطابق با آخرین فناوری های روز دنیا نموده است.


زمینه های کاری شرکت پارند سیستم
فروش

زمینه فروش شرکت فنی مهندسی پارند سیستم از گستردگی بالایی برخوردار می باشد این گستردگی شامل تولیدات این شرکت و در کنار آن تامین تجهیزات جانبی پروژه از با کیفیت ترین تولیدات داخلی و بهره گیری از نرم افزارهای مرتبط شرکت های دانش بنیان در راستای حمایت از کالای با کیفیت ایرانی میباشد.

تولید

گروه فنی مهندسی پارند سیستم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری با تکیه بر دانش مهندسین جوان ایرانی و بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا در سال ۹۴ اقدام به راه اندازی خط تولید سیستم های امنیتی و نظارت های تصویری نموده است و این تولیدات را تحت نام های Praxis و Parand به همراه گارانتی ۵۵۵ روزه پارند سیستم در بازار عرضه می نمایند.

اجرای پروژه

روند اجرای پروژه توسط نیروهای متخصص مجموعه پارند سیستم ایرانیان انجام می پذیرد. گزارش مراحل انجام پروژه در بازه های زمانی مشخص از ابتدا تا اتمام پروژه به کارفرما ارائه می گردد، پس از اتمام پروژه پلان جانمایی و نقشه کابل کشی سیستم های اجرا شده و آموزش های لازم به نیرو معرفی شده از طرف کارفرما (به عنوان اپراتور) به صورت مدون ارائه میگردد.
شرکت فنی مهندسی پارند سیستم همواره آماده همکاری با سازمان ها، ادارات دولتی و مجموعه های بزرگ و کوچک می باشد.

مشاوره و طراحی

این مجموعه با همکاری مهندسین متخصص امکان مشاوره و طراحی سیستم های امنیتی و نظارتی تصویری را فراهم نموده است.

  • نقشه برداری میدانی
  • طراحی و ارائه طرح اولیه با بالاترین دقت
  • تغییر، اصلاح و تکمیل طرح با همکاری کارفرما
  • ارائه طرح نهایی به صورت فازبندی براساس نیاز و بودجه
  • تهیه اسناد مناقصه، مشاوره در راستای برگزاری مطلوب مناقصه و روند اجرای آن
  • نظارت بر روند اجرای استاندارد پروژه توسط مجری
  • تحویل پروژه از مجری